Het lijkt erop dat Javascript uitgeschakeld is.
Deze feature is noodzakelijk voor de website ervaring.

Hulp nodig?
Scroll naar beneden
Jeroen Pater
Geplaatst sinds 1 dag
Aankondiging
Run, Reflect and Recharge
MORGEN ga ik wel naar de training van the Athlete Club, naar de fysiotherapeut voor die zeurende pijn in mijn knie, minder mijn socials checken, minder op mijn mobiel, minder Netflixen, gezonder eten, op tijd naar bed, een andere baan zoeken, minder alcohol drinken, stoppen met roken, minder overwerken….”

Grote kans dat er iets tussen staat wat je van plan bent maar wat er door alle drukte, prikkels en/of gebrek aan energie in jouw week niet van komt.

Een moment voor jezelf om de balans op te maken, te kijken naar waar je echt blij van wordt, waar je energie van krijgt en waar je dankbaar voor bent. Hoe vaak doe je dat nou eigenlijk? Niet om iemand anders te worden maar om meer en vaker jezelf te zijn zoals je bent op jouw beste momenten.

Michel en ik (Jeroen Pater) willen je daar graag bij helpen dus starten we op de vrijdagochtend met Run, Reflect and Recharge!

Wat gaan we doen en waar?

• Vrijdagochtend tot ongeveer 12-12.30
• 9.30 start training in Bergen aan zee (er is plek voor 8 meerijders vertrek 9 uur Zonnewijzer)
• Max. een uur easy trail/beach running
• Koffie met schrijfopdracht en reflectie
• Koude duik in zee voor de liefhebber
• Een hoop lol hebben samen!

En dit nu allemaal nog voor 1 strip!! Voor ons een try out, voor jou de kans om je persoonlijk te ontwikkelen.
Ga terug